Про нас

«Кукурума - 50 відтінків лукума»

"Невеликий шматочок задоволення" (у перекладі з турецької) або рахат-лукум - найпопулярніші східні солодощі.На своїй батьківщині (Туреччині, Єгипті, Тунісі) цей солодкий десерт називають просто лукум. На сьогодні дуже смачні і корисні в помірній кількості смаколики є можливість придбати у нас, з доставкою у будь-який куточок України.

Лукум, виготовляють в Україні, але працюють на підприємстві виключно турки, які досконально знають процес приготування справжніх східних ласощів. Кожен покупець зможе вибрати улюблений смак.

Більше 80 видів лукуму не залишать Вас байдужими:

з горіхами, шоколадом, кунжутом, пелюстками троянд, інжиром і багато інших. 

Що ж міститься у складі цих солодощів? Все просто, але дуже смачно: фруктовий сік, цукор і кукурудзяний крохмаль. Окрім смакових задоволень, він корисний для людини тим, що містить глюкозу природного походження, яка позитивно впливає на головний мозок і серцево-судинну систему. Окрім цього, вживання лукуму в помірних кількостях знижує рівень стресу, лікує від неврозів і депресій, зміцнює імунітет і покращує стан шкіри.

Лукум-це дуже поживні і калорійні солодощі, яких багато з'їсти практично неможливо (але деякі можуть і вміють) тому його можна розглядати, як продукт-свято, яке навіть якщо і з'являтиметься на вашому столі щодня, то в помірних кількостях. Тому для такого задоволення не потрібні великі матеріальні витрати. Ціни в «КУКУРУМА» - самі різні, розраховані на всіххто бажає побалувати себе смачненьким. Чим складніший лукум і чим більше в ньому горіхів, тим, відповідно, і вища ціна.

Варто відмітити, що в
«КУКУРУМА» можна придбати більше ніж 12 видів справжньої татарської пахлави. Цей десерт також давно відомий, а зараз ще і доступний в «КУКУРУМА». Основні інгредієнти пахлави : листкове тісто, солодкий сироп, і різноманітні горіхи.

Справжній мармелад на АГАРІ (корисний на відміну від желатину) зі шматочками фруктів та ягід, ніжний зефір на яєчному білку,і яблучному пектині безліч різноманітних смаків,не залишать Вас байдужими (і голодними)

Окрема категорія ласощів, які представлені в "КУКУРУМА" - це солодощі без цукру, глютену і сторонніх домішок.

Більше 50 видів фруктової пастили, висушеної при температурі до 400С, що зберігає усі корисні властивості ягід і фруктів.

Пастила містить велику кількість мінеральних елементів, що позитивно впливають на організм - це залізо, фосфор, натрій, калій, кальцій і магній. Крім того, в пастилі містяться вітаміни, серед основних - це вітамін РР (нікотинова кислота) і В2 (рибофлавін).

25 видів граноли, натуральні цукерки без цукру, хлібці без борошна, печиво, корисні солодкі батончики, фруктові чіпси, кунжутні і горіхові пасти, шоколад на керобі без цукру, МЕД-ШМЕДтм  (десяти різних смаків) і асортимент постійно розширюється.