Паста з насіння льону з медом

Паста з насіння льону з медом

Опис товару: Останні дослідження показують, що насіння льону перешкоджає виникненню раку грудей, простати і товстої кишки. Жирні кислоти Омега-3, які містяться в насінні льону, перешкоджають утворенню і збільшенн... Подробнее
* Вага:
Виробник: Master Bob
Наявність: На складі
100.00грн

Останні дослідження показують, що насіння льону перешкоджає виникненню раку грудей, простати і товстої кишки. Жирні кислоти Омега-3, які містяться в насінні льону, перешкоджають утворенню і збільшенню пухлин. Лігніни, у складі лляного насіння, перешкоджають утворенню онкологій, які виникають через дисбаланс гормонів.


Лігніни блокують ензими, які беруть участь у гормональному обміні речовин і сприяють виникненню і розростанню ракових пухлин. Також льон корисний при: цукровому діабеті(тому паста з льону не містить цукру а лише мед), при запаленнях, при менопаузі. Кому насіння льону не рекомендується? Лікарі не рекомендують вживати насіння льону вагітним жінкам, і годуючим грудьми матерям.


Склад: насіння льону, морська сіль, мед. Поживна (харчова) цінність: на 100 гр продукту: білків – 16,18 г, жирів – 33,16 г, вуглеводів – 20,86 г. Енергетична цінність (калорійність): на 100 гр продукту: 1880,33 кДж (449,41 Ккал)

Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити