Марципан в сиропі, 200 гр.

Марципан в сиропі, 200 гр.

Опис товару: Користь: Цей горіх відрізняється високим вмістом моно ненасичених жирів, які сприяють виведенню холестерину, що виключно корисно для людини. Мигдаль - чудовий постачальник безлічі вітамінів і мікроел... Подробнее
Виробник: Master Bob
Наявність: На складі
135.00грн

Користь:

Цей горіх відрізняється високим вмістом моно ненасичених жирів, які сприяють виведенню холестерину, що виключно корисно для людини.

Мигдаль - чудовий постачальник безлічі вітамінів і мікроелементів. Вітамін Е, що міститься в мигдалі, відрізняється потужними антиоксидантними властивостями, здатними запобігти негативному впливу на організм вільних радикалів, які сприяють пошкодженню клітин. У результаті знижується ризик появи злоякісних новоутворень, запобігає розвитку онкологічних захворювань, що важливо при розгляді питання користі і шкоди мигдалю.

Мигдаль - ефективний допоміжний засіб при лікуванні сечокам'яної хвороби, допомагає виводити пісок з нирок. Мигдаль чудово очищає кров, жене жовч, відкриває закупорки в печінці і селезінці. Він виключно корисний для чоловіків, завдяки своїй здатності значно посилювати потенцію і як антипохмільний засіб.

Склад:

мигдальний горіх, ядро абрикосової кісточки, сироп цукровий, лимонна кислота. Банка скло, 200 гр нетто Поживна (харчова) цінність: на 100 гр продукту: білків – 15,5 г, жирів – 44,9 г, вуглеводів – 34,7 г.

Енергетична цінність (калорійність): на 100 гр продукту: 2470,21 кДж (590 Ккал)

Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити